Blog > Komentarze do wpisu
Sylwester na golasa

No i stało się... mamy Nowy, piękny rok 2012. Wreszcie odespałam Sylwestra i mogę pochwalić się jak go spędziłam. Nie było to może nic szczególnie niezwykłego, ale wybawiłam się jak nigdy. Zwykła domowa impreza, na którą zaprosiłam pięcioro znajomych. Zwykła, ale jednak trochę niezwykła... jak pewnie się domyślacie obowiązywał strój... a właściwie to nie obowiązywał żaden. Chłopaki, których było dwóch, Krzysiek i Marek byli elegancko ubrani w krawaty... a dziewczyny, czyli Monia, Magda, Paulina i ja miałyśmy na sobie elegancką biżuterię, a Magda nawet zaszalała i miała super rękawiczki:) Jak widzicie impreza w pełnym szyku:) Najlepsze w tym wszystkim było to, że tak "ubrani" o północy wyszliśmy na balkon popatrzeć na fajerwerki. Nie wiem ile osób nas widziało, ale ktoś pewnie tak... musieliśmy komicznie wyglądać... sześć golasów na balkonie z kieliszkami oglądających sztuczne ognie:) Polecam każdemu.

Buźka i do następnego razu.

poniedziałek, 09 stycznia 2012, na-turystka

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: leo, *.poleczki.dialup.inetia.pl
2012/02/15 12:47:09
Gratuluje odwagi... my praktykujemy naturyzm od czasu do czasu bedac na plaży nad Bałtykiem, Pozdrawiam
-
Gość: owThePit, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/04/11 13:45:45
Nie wiem czy to jeszcze naturyzm/nudyzm. Jak dla mnie podpada to bardziej pod ekshibicjonizm, bo w sumie jaki jest cel obnoszenia się ze swoją nagością wśród osób (sąsiadów) które nie preferują takiej formy spędzania wolnego czasu. Ja tam uprawiam nudyzm tylko na plaży do tego przeznaczonej, lub dzikiej np. przy ul. Sitowie, ale tylko w słoneczne dni. Inaczej nie widzę w tym większego sensu, choć nie jestem nudyztą przez ideologię(nago powstaliśmy, nago powinniśmy egzystować) tylko raczej podchodzę do tego praktycznie. Taka forma opalania się i spędzania wolnego czasu na plaży mi odpowiada.
-
Gość: gulo, *.centertel.pl
2012/04/15 22:53:56
Brzmi fantastycznie... też bym chętnie wziął udział w takim sylwestrze :-)
A ta plaża, o której piszesz to jest przy Wale Miedzeszyńskim?
-
Gość: krzyś, *.dynamic.chello.pl
2012/04/22 22:08:36
:) hej, ja też jestem z warszawy, chciałbym rozpocząć życie naturysty i już nie ukryte ale takie ...oficjalne :) poradzisz lub pomożesz jakoś? ;) czekam na kontakt a.eremicki@interia.pl